Haberler Sayfa 2

9 - 10 aralık 2017 1.dönem sınavı cevapları

Açık öğretim lisesinin 09-10 aralik 2017 tarihinde yapılan 1.dönem sınavının cevaplarına ulaşmak için sitemizin üst kısmında bulunan "CEVAPLARI HEMEN KONTROL EDİN!" butonuna tıklayarak, Cevabını istediğiniz soruyu yazınız. Yazdığınız soru daha önceki yıllarda sorulmuşsa cevabı size otomatik olarak döndürülecektir. İşte bu kadar kolay!

7-8 ekim 2017 Ek sınav cevapları

Açık öğretim lisesinin 07-08 ekim 2017 tarihinde yapılan ek sınavının cevaplarına ulaşmak için sitemizin üst kısmında bulunan "CEVAPLARI HEMEN KONTROL EDİN!" butonuna tıklayarak, Cevabını istediğiniz soruyu yazınız. Yazdığınız soru daha önceki yıllarda sorulmuşsa cevabı size otomatik olarak döndürülecektir. İşte bu kadar kolay!

07 Ekim 2017 Tarihinde Yapılan Ehliyet Sınavı Cevap Anahtari

07 ekim 2017 tarihinde yapılan Ehliyet sınavının cevaplarına ulaşmak için sitemizin üst kısmında bulunan "CEVAPLARI HEMEN KONTROL EDİN!" butonuna tıklayarak, Cevabını istediğiniz soruyu yazınız. Yazdığınız soru daha önceki yıllarda sorulmuşsa cevabı size otomatik olarak döndürülecektir. İşte bu kadar kolay!

Ehliyet sınıfları nedir?

SÜRÜCÜ BELGESİ SINIFLARINA GÖRE SÜRME YETKİSİ VERİLEN MOTORLU ARAÇLAR VE ÖZELLİKLERİ "M" sınıfı sürücü belgesi iki, üç ve dört tekerlekli motorlu bisikletleri (moped) kullanacaklara verilir. "A1" sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç

Alkollü araç sürerken yakalandım polis ehliyetimi aldı ne yapmalıyım?

Alkolden dolayı ehliyetine el konulan sürücüler;İlk yakalanmada 6 ay ehliyete el konulur ve para cezası uygulanır.

Ceza puanı uygulaması

Karayolları Trafik Kanunun suç saydığı bir fiilden dolayı haklarında ceza uygulanan sürücülere, aldıkları her ceza için esasları yönetmelikte belirlenen ceza puanları verilir. Trafik suçunun işlendiği tarihten geriye doğru bir yıl içinde toplam 100 ceza puanını dolduran sürücülerin sürücü belgeleri (2) ay süre ile geri alınır ve eğitime tabi tutulurlar.

24 Saat Kesintisiz Yol Yardım Telefonları

24 saat kesintisiz yol yardımı telefonları listesi

Trafiğe giderken ehliyet için gereken belgeler

ilk defa sürücü belgesi almak için gereken belgeler nelerdir sürücü belgesi dosyası nüfus cüzdanı, pasaport veya avukatlık kimliği motorlu taşıt sürücü sertifikası sürücü sağlık raporu (fotoğraflı) sürücü belgesi harcı, sürücü belgesi değerli kağıt bedeli ve sürücü belgesi hizmet (vakıf payı) bedelinin vergi dairelerine veya anlaşmalı bankalara yatırıldığına dair makbuz

Ehliyet kursuna kayıt için gerekli evraklar nelerdir ?

ehliyete kayatlar için gerekli evraklar,

2017 ehliyet sınav tarihleri

2017 yılında yapılacak olan 5 adet sınavın tarihleri yer almaktadır.